рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості
Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості

Чи є універсальні шланги, які можна використовувати для різних середовищ? Так, є! І це гумові шланги, призначені для транспортування широкого переліку рідин та газів.

Гумові шланги від Tubes InternationalПерш за все гумові шланги асоціюються з транспортуванням гарячої і холодної води. Ці шланги мають невисоку вартість і можуть використовуватись практично на будь-якому підприємстві.

Для харчової промисловості виробники пропонують гумові шланги, внутрішній шар яких виготовлений зі спеціального матеріалу NBR, придатного для використання для харчових продуктів з вмістом жирів і масел. При подачі продуктів харчування з високою температурою, обирають шланги із термостійким внутрішнім шаром.

Для перекачування будівельних матеріалів (цементу, гарячого бітуму, мазуту, грануляту) використовуються гумові шланги, внутрішній шар який зроблено зі спеціального еластомеру.

Гумові шланги використовують для транспортування паливо-мастильних матеріалів. Такі шланги додатково армовані сталевим кордом, що надає їм більшої міцності.

Промисловий універсальний гумовий шлангУніверсальні гумові шланги для хімічної промисловості

Окремо варто зазначити, що гумові шланги часто використовуються у хімічній галузі. Причому в шлангах для хімічних речовин зовнішній шар зроблений з гуми, а внутрішні шари виготовлені із матеріалу, стійкого до концентрованих кислот, лугів, спиртів. Наприклад, для фарб, розчинників, лаків, клею, чистячих засобів внутрішній шар шлангів виготовляють із матеріалу NBR. А для пастоподібних хімічних речовин та нафтопродуктів, внутрішній шар шлангів виготовляють із високомолекулярного поліетилену UPE.

Багатошаровість конструкції гумових шлангів дозволяє їм бути дуже міцними, надійними, стійкими до агресивних робочих середовищ.

Купити універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості пропонує компанія Tubes international. Звертайтесь до менеджерів підприємства, і вам допоможуть порадою з вибору потрібної моделі, швидко оформлять покупку, обговорять з вами умови оплати та доставки замовлення.

Інші статті
Як вибрати якісний рукав високого тиску
25.12.2018

Рукави високого тиску – обов’язковий конструктивний елемент будь-якої спецтехніки – тракторів, комбайнів, екскаваторів, бульдозерів та інших подібних механізмів. Окрім того, вони використовуються для транспортування рідин, газів, сипучих продуктів.

Шланги для вентиляції пропонує Tubes International
05.10.2018

Шланги для вентиляції служать для очищення повітря в приміщеннях, де працюють люди. 

Кульові крани високого тиску — необхідне обладнання для гідравлічних систем
28.02.2017

Кульові крани — одні з найважливіших деталей трубопроводів, які використовуються у нафтовій, хімічній, газовій, харчовій промисловостях.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх