рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Як вибрати якісний рукав високого тиску
Як вибрати якісний рукав високого тиску
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Як вибрати якісний рукав високого тиску

Рукави високого тиску – обов’язковий конструктивний елемент будь-якої спецтехніки – тракторів, комбайнів, екскаваторів, бульдозерів та інших подібних механізмів. Окрім того, вони використовуються для транспортування рідин, газів, сипучих продуктів.

Тобто РВТ – це такий собі трубопровід, який повинен передавати робоче зусилля, витримувати навантаження і поглинати частину вібрації, зберігаючи при цьому інші вузли техніки. Величезні навантаження вимагають особливого підходу при виготовленні рукавів та шлангів високого тиску, адже від цього залежить і його бездоганна робота, і термін служби інших механізмів та транспортних засобів.

Рукав високого тискуРВТ: особливості конструкції

Рукава високого тиску складаються з трьох основних частин, а саме:

  1. Зовнішнього покриття – спеціального стійкого шару, який призначений для захисту рукава від пошкодження. Як правило, для цього використовують гуму, подекуди покриту ще одним шаром з нержавіючої сталі для ще більшої міцності.
  2. Підсилення – корд, спіраль, обплетення зі сталі, синтетики, текстилю, головне завдання яких стримувати внутрішній тиск. В залежності від призначення шланга підсилення може мати від 1 до 6 і більше шарів.
  3. Фітингу – з’єднувальної деталі, яка розміщується по обидва боки рукава і призначена для надійної фіксації з іншими елементами системи. Саме в місцях з’єднань найчастіше трапляються розриви рукава, томі фітинги – повноцінна частина всієї конструкції РВТ.

Типи рукавів високого тиску:

  • РВТ можуть бути універсальними або мати спеціальне призначення. В останньому випадку рукав виготовляють з більшим підсиленням, завдяки чому підвищується його стійкість до різноманітних пошкоджень. До універсальних відносять усі інші шланги, які можуть транспортувати гази і рідини в умовах високого тиску при температурах від -50°С до +100°С.
  • З навивним підсиленням – дріт намотується спіраллю перпендикулярно до осі шланга. Це дозволяє витримувати тиск 30-40 МПа і працювати при циклічних навантаженнях.
  • З обплетенням – дріт при навиванні накладається хрест навхрест, забезпечуючи робочий тиск у 25 МПа і незначний радіус згину, завдяки чому даний вид підсилення лишається найбільш популярним на сьогодні.

РВТ для технікиЯк правильно вибрати рукав високого тиску

Щоб РВТ довго і надійно служив, слід звертати увагу на деякі його особливості. В першу чергу, необхідно впевнитись, що обраний продукт витримає потрібний вам тиск. Але навіть при достатніх показниках тиску рукав може не підходити для роботи з речовинами, що мають підвищену температуру. В такому випадку рекомендуємо звертати увагу на спеціальні моделі типу R12 і інші.

Також важливо розуміти, що на якість експлуатації залежить від виду робочої речовини. Наприклад, якщо транспортується газ, рукав повинен мати потрібний коефіцієнт просочення.

Наостанок вкажемо ще на один нюанс, на який не всі зважають – довжину рукава. Шланг потрібно підбирати так, щоб виключити його провисання або натяг, оскільки це негативно позначиться на роботі і зменшить термін служби.

А щоб бути на 100 відсотків впевненими у належних характеристиках РВТ, купувати їх найкраще у відомих виробників. Ось тому вам варто звернутись до компанії «Tubes international». Наша продукція відома своєю надійністю, високою якістю і відповідністю національним та міжнародним нормативам. Ми пропонуємо лише перевірені шланги напірні, рукави, з’єднувальні елементи, обладнання та інші товари, які ніколи вас не підведуть.

Інші статті
Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості
05.10.2018

Чи є універсальні шланги, які можна використовувати для різних середовищ? Так, є! І це гумові шланги, призначені для транспортування широкого переліку рідин та газів.

Шланги для вентиляції пропонує Tubes International
05.10.2018

Шланги для вентиляції служать для очищення повітря в приміщеннях, де працюють люди. 

Кульові крани високого тиску — необхідне обладнання для гідравлічних систем
28.02.2017

Кульові крани — одні з найважливіших деталей трубопроводів, які використовуються у нафтовій, хімічній, газовій, харчовій промисловостях.

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх