Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (32) 245-93-42+380 (32) 245-81-51
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Промислові шланги, особливості їх вибору та якості
Промислові шланги, особливості їх вибору та якості
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Промислові шланги, особливості їх вибору та якості

Промислові шланги для гідравлікиПромислові шланги представляють собою гнучкі рукави, повітроводи. Використовуються майже у всіх сферах діяльності. Від цього залежить матеріал їх виготовлення, міцність, можливість роботи з агресивними середовищами.

Для того, щоб купити промислові шланги, які надійно будуть служити, необхідно чітко визначитися зі сферою їх застосування. Потрібно точно знати, яким буде зовнішній і внутрішній тиск на шланг, а також якою буде температурний рівень навколишнього середовища. Тільки враховуючи всі особливості використання промислового шланга, він прослужить довго і надійно.

Отже, що служить матеріалом для виготовлення рукавів? Промислові шланги виробляються з різних полімерних матеріалів, тканин і багатошарових композицій. З метою посилення рукавів використовується сталевий або обміднений армований дріт.

Сучасний вибір шлангів дозволяє підібрати оптимальний варіант для використання в конкретних умовах і середовищах. Найпопулярнішим видом даних виробів виступають гнучкі шланги, виготовлені з ПВХ, поліуретану, поліолефіну. Вони досить міцні і якісні. Відрізняються чудовими експлуатаційними параметрами, що робить можливим їх застосування для успішного вирішення найскладніших завдань. Такі промислові шланги часто використовуються для організації систем вентиляції та аспірації, транспортування різних середовищ, перекачування абразивів. Вони надійні в роботі і при цьому мають тривалий термін служби.

У складних умовах краще використовувати шланги підвищеної міцності. Тут добре підійдуть армовані рукави. Вони виготовляються зі спеціальним металевим обплетенням. Такі рукави витримують високий тиск до 35 МПа, температуру навколишнього середовища в діапазоні від -50°С до + 70°С.

Рукави для нафтопродуктівЯк вибрати якісні промислові шланги?

Такі рукави не мають на гумовій поверхні розшарувань, у них не розпушується металеве обплетення. Звертайте також увагу на напис на рукаві, що має розташовуватися вздовж всієї його поверхні. Якісні промислові шланги не мають різкого аміачного запаху. Також можна перевірити рукав на згин. На ньому не повинно залишатися мікротріщин.

Але пам'ятайте головне правило використання промислових шлангів - їх експлуатація повинна проводитися суворо за інструкцією.

Купити надійні рукави ви можете, звернувшись в компанію Tubes International. Тут ви знайдете промислові рукави маслобензостійкі (для нафтопродуктів та газів), для води і повітря, сталеві, універсальні, силіконові, шланги для кондиціонерів та інші. У Tubes International представлені рукави від кращих світових виробників Італії, Англії, Франції, Німеччини, Швеції. Звертайтесь, якість гарантуємо!

Інші статті
Як вибрати якісний рукав високого тиску
25.12.2018

Рукави високого тиску – обов’язковий конструктивний елемент будь-якої спецтехніки – тракторів, комбайнів, екскаваторів, бульдозерів та інших подібних механізмів. Окрім того, вони використовуються для транспортування рідин, газів, сипучих продуктів.

Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості
05.10.2018

Чи є універсальні шланги, які можна використовувати для різних середовищ? Так, є! І це гумові шланги, призначені для транспортування широкого переліку рідин та газів.

Шланги для вентиляції пропонує Tubes International
05.10.2018

Шланги для вентиляції служать для очищення повітря в приміщеннях, де працюють люди. 

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх