рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Рукава для харчових продуктів – запорука якісної їжі!
Рукава для харчових продуктів – запорука якісної їжі!
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Рукава для харчових продуктів – запорука якісної їжі!

Рукава для харчових продуктівРукава для харчових продуктів користуються підвищеним попитом у сфері харчової промисловості. Вони використовуються на підприємствах з переробки молока, м’яса, соків, майонезів, кетчупів, дитячого харчування; на заводах з виготовлення мінеральної води, пива, вина, алкогольних напоїв.

За допомогою харчових шлангів на виробничі цикли подається гаряча та холодна вода, пара, рослинні та тваринні жири. Спеціальні рукава використовують навіть для транспортування сипучих інгредієнтів.

Рукава для харчових продуктів: особливості технічних характеристик

Існує безліч видів рукавів, які поділяються за призначенням: універсальні, для води та повітря, вентиляційні, для хімічних речовин, рукави для нафтопродуктів та багато інших. Чи можна їх використати замість харчових шлангів? Звичайно, ні! Адже, відповідно до санітарних норм, до рукавів для харчових продуктів пред’являються підвищені вимоги.

По-перше, такі шланги виготовляються із високоякісної сировини: поліуретану, полівінілхлориду, полімеру, синтетичної гуми без запаху та смаку. Ці матеріали не впливають на колір, запах харчових продуктів, не змінюють смакових якостей речовин. Продукти, які перекачуються через такі рукави, абсолютно безпечні для людей.

Внутрішній шар харчових рукавів зроблений із гладкої гуми. Тому речовини, які знаходяться всередині шлангів, не прилипають до стінок. Гладка поверхня рукавів також сприяє швидкому очищенню системи від залишків продукції. Харчові рукави витримують високий тиск та високу температуру, що дозволяє не тільки перекачувати гарячі напої, а й промивати систему гарячою водою під тиском.

Харчові шланги для продуктівПо-друге, не варто думати, що шланги, призначені для інших потреб (скажімо, для нафтопереробної галузі), міцніші, чи мають більший термін використання. Деякі види рукавів для харчових продуктів мають надміцні технічні характеристики, армовані силіконовим кордом або дротом із нержавіючої сталі, що запобігає виникненню перегинів та збільшує термін служби виробу.

Харчові шланги легкі, гнучкі, мають різну товщину стінок, стійкі до дії хімічних сполук та абразивних речовин – покупці мають можливість підібрати найбільш відповідний рукав для потреб свого підприємства.

Шланги для харчової промисловості використовують при температурному режимі від -40°С до +100°С. Деякі моделі харчових рукавів витримують температуру до +125°С.

Харчові шланги — надійні та безпечні 

За допомогою харчових шлангів перекачування речовин відбувається дуже швидко, що надзвичайно важливо при проведенні процесів розливання напоїв в тару, при упаковці та консервуванні, коли дбають не лише про збереження кольору, смаку, запаху продуктів, а й про стерильність їжі. Отже, якісні харчові шланги – це запорука якісної продукції!

Купити рукава для харчових продуктів пропонує компанія «Tubes international». Звертайтесь до представників підприємства, і вам допоможуть порадою з вибору потрібної моделі, швидко оформлять покупку, обговорять з вами умови оплати та доставки замовлення.

Інші статті
Як вибрати якісний рукав високого тиску
25.12.2018

Рукави високого тиску – обов’язковий конструктивний елемент будь-якої спецтехніки – тракторів, комбайнів, екскаваторів, бульдозерів та інших подібних механізмів. Окрім того, вони використовуються для транспортування рідин, газів, сипучих продуктів.

Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості
05.10.2018

Чи є універсальні шланги, які можна використовувати для різних середовищ? Так, є! І це гумові шланги, призначені для транспортування широкого переліку рідин та газів.

Шланги для вентиляції пропонує Tubes International
05.10.2018

Шланги для вентиляції служать для очищення повітря в приміщеннях, де працюють люди. 

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх