рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Промислові шланги: основні правила експлуатації
Промислові шланги: основні правила експлуатації
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41показати+380 (32) 245-93-41 все+380 (32) 245-93-41 Львів+380 (44) 281-24-83 +380 (56) 790-06-25
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Промислові шланги: основні правила експлуатації

Промислові шланги різного типуЩоб промислові шланги безвідмовно служили протягом тривалого часу, треба знати всі фактори, які впливають на стан та працездатність гідравлічної системи. На що ж варто звернути увагу при виборі типів з’єднань та прокладанні рукавів, ви дізнаєтесь з цієї статті.

При виборі рукавів перш за все слід врахувати сумісність матеріалів, тобто, обрати шланг за призначенням. Матеріал, із якого виготовлений шланг, має бути стійким до речовин, які транспортуватимуться системою.

Важливим параметром промислових рукавів є просочування – витік рідини через шланг. Особливо це стосується при перекачуванні рідин чи газів. Якщо при виборі РВТ виникають труднощі, порадьтеся з цього приводу з виробником шлангів.

Вплив навколишнього середовища на промислові шланги

Причиною погіршення якості промислових рукавів може стати вплив навколишнього середовища. Тож при прокладанні гідравлічної системи слід взяти до уваги такі умови, як:

  • температура навколишнього середовища;
  • ультрафіолетове випромінювання;
  • хімічний склад оточуючих речовин (солона вода, хімічні гази);
  • механічний вплив (розтягування шланга, сплющування, тертя, скручування).

Скоротити термін дії шланга може й вібрація. Тому важкі та довгі рукави закріплюють спеціальними кріпленнями, щоб вони не вібрували та не торкалися рухомого обладнання.

Для забезпечення стабільного і безпечного функціонування гідравлічної системи важливо правильно підібрати фітинги, сумісні з РВТ. Неправильно обрані з’єднувальні елементи можуть стати причиною протікання, негерметичності або розриву рукава.

На надійність шлангів впливає тиск в системі – як внутрішній, так і зовнішній (наприклад, при прокладанні рукавів під водою). Щоб термін служби РВТ був максимальним, потрібно враховувати, що тиск всередині системи має бути меншим, ніж максимально допустимий робочий тиск, передбачений технічними характеристиками.

Промислові шлангиСкоротити термін служби шланга може й перевищення температурного режиму, як під дією зовнішніх факторів, так і речовин, що транспортуються через рукави.

Розмір має значення!

Щоб уникнути перепадів тиску, і, як наслідок, розрив шлангів, купуйте рукави відповідного діаметру. Варто звернути увагу і на довжину шланга. Занадто довгі рукава можуть знизити продуктивність системи, а дуже короткий шланг при подачі тиску може відірватись від фітинга.

Щоб вчасно виявити незначне пошкодження гідравлічних шлангів, треба регулярно оглядати всю систему. Візуальний огляд допоможе виявити негерметичність системи; тріщини на рукавах; зношення покриття; корозію на фітингах. Якщо будуть помічені будь-які з перерахованих ознак, усуньте пошкодження або замініть шланг.

Дотримуйтесь цих простих рекомендацій при експлуатації гідравлічної системи. Купуйте промислові рукава у надійного та перевіреного постачальника – компанії «Tubes international»! Якість гідравлічної продукції цього підприємства перевірена часом!

Інші статті
Як вибрати якісний рукав високого тиску
25.12.2018

Рукави високого тиску – обов’язковий конструктивний елемент будь-якої спецтехніки – тракторів, комбайнів, екскаваторів, бульдозерів та інших подібних механізмів. Окрім того, вони використовуються для транспортування рідин, газів, сипучих продуктів.

Універсальні гумові шланги для різних галузей промисловості
05.10.2018

Чи є універсальні шланги, які можна використовувати для різних середовищ? Так, є! І це гумові шланги, призначені для транспортування широкого переліку рідин та газів.

Шланги для вентиляції пропонує Tubes International
05.10.2018

Шланги для вентиляції служать для очищення повітря в приміщеннях, де працюють люди. 

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх