Часті питання

Часті питання

Хто в Україні продає шланги високого тиску?

Промислові шланги з нержавіючої сталіКомпанія «Tubes international» - знаний постачальник високоякісних промислових шлангів від відомих європейських виробників. Серед іншого ми пропонуємо промислові шланги за прийнятною ціною, які можна застосовувати у різних сферах промисловості.

У нас можна придбати промислові шланги для:

 • води і повітря;
 • технічних газів;
 • хімічних речовин;
 • нафтопродуктів;
 • харчових продуктів;
 • кондиціонерів і витяжок;
 • абразивних речовин;
 • гідравлічні та інші.

Замовляйте будь-який обраний продукт у нашому онлайн-магазині або ж дзвоніть по контактним телефонам. Ми допоможемо зробити правильний вибір!

Хто продає шланги для абразивних речовин?

Якщо вам потрібні шланги для абразивних речовин, зверніть увагу на продукцію, яку пропонує компанія Tubes International.Шланг для абразиних речовин

Такі шланги використовують для транспортування сипучих матеріалів з великим коефіцієнтом тертя, наприклад, для піскоструминної і дрібоструминної обробки, обробки льодом, для подачі штукатурки чи бетонних сумішей, зерна, гранул, кормів, насіння, цукру, борошна, цементу, піску.

Шланги для абразивних речовин виготовляються зі стійких до стирання матеріалів, таких як: гумова суміш або пластмаси. Залежно від речовини, яка подається через такий трубопровід, шланг може бути армованим, складатись із декількох шарів. 

Компанія Tubes International пропонує великий асортимент шлангів для абразивних матеріалів. Вибирайте потрібний вам виріб у каталозі товарів!

Де застосовуються фланцеві з'єднання?

Фланцеві з'єднання для трубопроводівФланцеві з'єднання найчастіше використовуються для герметичного з'єднання частин трубопроводу і шлангів, для приєднання труб до обладнання.

Для різних видів шлангів пропонуються фланці, виготовлені із різних матеріалів, найчастіше зі сталі. Адже, так само, як і шланги, ці фланцеві з'єднання мають витримувати певний тиск і температуру робочого середовища, мати відповідний діаметр та ущільнювач. Наприклад, для гумових шлангів для водяної пари потрібно використовувати тільки спеціальні фланцеві з'єднання і обойми до них.

Для зручності вибору фланці маркують, вказують назву виробника, тип фланця, DN, значення PN, сорт матеріалу, температуру плавлення матеріалу. Маркування, як правило, вказане на обідку фланця.

Вагаєтесь з вибором фланців? Порадьтесь з фахівцями нашої компанії. Зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті.

Хто в Україні пропонує термопластичні рукави високого тиску?

Купити рукави високого тискуКупити рукави високого тиску прекрасної якості за доступною ціною пропонує компанія «Tubes International». В каталозі товарів представлені вироби для використання у хімічній та харчовій промисловостях, сільському господарстві, будівельній та автомобілебудівній галузях.

Всі РВТ виготовлені із міцних, надійних матеріалів, що підтверджено відповідними сертифікатами якості. Компанія надає гарантії якості на весь ряд товарів.

Так як вибір рукавів, представлений на сайті, великий, кваліфіковані фахівці надають безкоштовні консультації по продукції та експлуатації. Для цього вам треба зателефонувати спеціалістам «Tubes International» за номерами телефонів, вказаних у розділі з контактною інформацією. 

Де придбати кран високого тиску?

Промислові крани високого тискуЗверніть увагу на кульові крани високого тиску, які пропонує наша компанія! Ми реалізуємо крани зі сталі, латуні, хромованої бронзи та інших матеріалів, які герметично перекривають трубопровід та безвідмовно служать протягом тривалого часу.

Кульові крани широко застосовуються у різних галузях промисловості. Ця запірна арматура витримує різноманітні робочі середовища (гази, рідини, абразивні матеріали, хімічні субстанції, продукти нафтопереробки, харчові речовини). Крани не деформуються від високого тиску та підвищеної температури.

Кульові крани зручні у використанні, тому вони дуже популярні і на промислових підприємствах, і в побуті. 

Замовляйте кульові крани на сайті компанії «Тубес Інтернешнл»!

Де купити промислові шланги в Україні?

Компанія «Тубес Інтернешнл» пропонує купити промислові шланги. В каталозі товарів представлені шланги для всіх галузей промисловості: харчової, хімічної, фармацевтичної, нафтопереробної, деревообробної, будівельної, автомобілебудівної та інших. Компанія пропонує понад 500 видів шлангів, а такий вибір задовольнить навіть найвибагливіших покупців!

На сайті «Тубес Інтернешнл» ви зможете купити:

 • шланги для харчових продуктів;Шланги для різних сфер промисловості
 • шланги для хімічних речовин;
 • шланги для води і повітря;
 • шланги для нафтопродуктів;
 • шланги вентиляційні і витяжні;
 • паропровідні шланги;
 • шланги для абразивних речовин;
 • гідравлічні шланги;
 • шланги сталеві, тефлонові, силіконові, композитні та ін.

Вагаєтесь з вибором певної моделі шланга? Зателефонуйте спеціалістам компанії! Вам допоможуть обрати шланг та з'єднання до нього. 

Які переваги мають шланги для хімічних речовин?

Шланг промисловий для хімічних речовинШланги для хімічних речовин відрізняються своєю конструкцією та виготовлені із хімічно пасивного полімеру, який не взаємодіє із робочим середовищем. 

Шланги, які використовуються для транспортування абразивного матеріалу, армовані, тобто мають сталеве або синтетичне спіральне оплетення. Крім того, ці вироби гнучкі, еластичні, стійкі до стирання як ззовні, так і з середини. Щоб покупці легко орієнтувались у призначенні шлангів, на них нанесене спеціальне маркування. 

Хімічні шланги дозволяють транспортують рідкі хімічні речовини, гази, абразивні суміші  хімічні сполуки різної концентрації та температури. Щоб обрати оптимальний варіант хімічного шланга, скористайтесь порадою спеціалістів компанії «Тубес Інтернешнл».

Хто виготовляє фітинги для гідравліки на замовлення?

Фітинги для гідравліки від виробникаФітинги для гідравліки по специфікації клієнта можна замовити у компанії «Tubes international». Тут виготовляють кінцеві з'єднання відповідно до специфічних вимог замовника, з різноманітними видами приєднання (метричними, дюймовими, фланцеві та інші).

Ви можете замовити фітинги, виготовлені із вуглецевої сталі, нержавіючої сталі, бронзи, поліпропілену та інших матеріалів. Замовлення буде виготовлене у найкоротші терміни. Вартість виробів та спосіб доставки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.

З питань виготовлення фітингів для гідравліки на замовлення звертайтесь до представників компанії. Телефонуйте за номерами телефонів, вказаних у розділі з контактною інформацією.

Купити стандартні фітинги для гідравліки ви можете у каталозі товарів на сайті «Tubes international». 

Де купити універсальні шланги високого тиску?

Універсальній промисловий шлангПропонуємо придбати універсальні шланги на сайті нашого підприємства. Щоб рукави високого тиску служили вам протягом тривалого часу, скористайтесь порадами наших фахівців щодо вибору промислових шлангів.

Залежно від того, які речовини ви плануєте перекачувати універсальними рукавами, обирайте шланги оптимального діаметру та довжини. Для з'єднань оберіть фітинги того ж виробника, що й рукава.

Якщо ваша гідравлічна система пролягатиме у агресивному середовищі (в умовах високого зовнішнього тиску, солоній воді, при підвищеній температурі), обирайте шланги армовані, зі стійким верхнім шаром. 

Де можна замовити промислові гідравлічні шланги в Україні?

Гідравлічні шланги для промисловостіПромислові гідравлічні шланги в Україні можна замовити на сайті компанії-виробника «Tubes international». Підприємство пропонує широкий асортимент рукавів високого тиску польського виробництва. 

В каталозі продукції компанії представлено гідравлічні шланги різних модифікацій, у тому числі рукава з фітингами; шланги з тефлону та нержавіючої сталі; силіконові рукава; витяжні та вентиляційні шланги; рукава для абразивних матеріалів та багато видів іншої гідравлічної продукції. 

«Tubes international» пропонує доступну цінову політику та швидку доставку замовлених товарів до кожного покупця. Всі шланги високого тиску завжди є в наявності на складах підприємства у Львові, Києві, Дніпропетровську.

Щоб купити промислові гідравлічні шланги в Україні, зателефонуйте за номерами, які вказані у контактній інформації. 

Хто реалізує рукава для харчових продуктів польського виробництва?

Шланги для харчової промисловостіРукава для харчових продуктів виробництва Польщі на ринку України реалізує компанія «Tubes international». Підприємство має представництва у Львові, Києві та Дніпропетровську. Продаж шлангів здійснюється в усі населені пункти нашої країни.

На сайті компанії «Tubes international» можна замовити промислові рукава для харчових речовин, підібрані саме до умов роботи конкретного підприємства. Ви можете купити еластичні рукави для води і повітря, водяної пари, харчових речовин різної консистенції.

Щоб купити шланги для харчових продуктів, зверніться до представників компанії. Вам порадять, який варіант рукавів для продовольчих речовин підібрати, допоможуть в оформленні замовлення. Телефони для зв'язку вказані у розділі «Контакти». 

Де продається обпресувальне обладнання для рукавів високого тиску?

Обпресувальне обладнання для РВТОбпресувальне обладнання для рукавів високого тиску реалізує компанія «Tubes international». В інтернет-магазині компанії представлені різні установки: гідравлічні обпресувальні верстати FINN-POWER FP20 (версії IS, VS); FINN-POWER P51, P60; FINN-POWER P20CS, P32CS та інші моделі.

Установки FINN-POWER вважаються найкращим обпресувальним обладнанням. Вузли та деталі установок надійно захищені від пилу, попадання фрагментів металу та інших забруднень, що гарантує тривалу експлуатацію обладнання. У системі передбачена наявність великого обсягу масла, що запобігає нагріванню деталей при тривалій роботі. Обжимний верстат має високу продуктивність, що дає можливість роботи при будь-яких поєднаннях спеціальної арматури і кутових фітингів.

Все обладнання, представлене у каталозі товарів, є в наявності, а це дозволяє до мінімуму скоротити терміни його поставки до покупця.

Якщо вам необхідно купити обпресувальне обладнання за вигідними цінами, звертайтеся! Телефонуйте за номерами, вказаними у розділі «Контакти».

Як правильно з’єднувати фітинги високого тиску з шлангами?

Фітинги та з'єднання для РВТЩоб з'єднати фітинги для рукавів високого тиску, необхідно дотримуватись простих правил. Насамперед вам треба правильно обрати тип з'єднання - муфти, трійники, хрестовини, що залежить від конструкції трубопроводу.

Найзручнішим з’єднанням є конструкція із втулки і фітинга – фітинг вставляється у шланг, після чого надівається затискна втулка. Якщо ж ви обрали з'єднання з різьбленням, то спочатку втулка накручується на шланг, після чого фітинг одночасно вкручується в шланг і втулку. 

Для з’єднання рукавів часто використовують затискний механізм, що складається із затискного кільця і муфти. Муфта підтягується до зовнішніх розмірів труби і щільно затягується. Чим щільнішим буде з'єднання, тим герметичнішою буде конструкція. 

Обрати якісні гідравлічні фітинги ви можете на нашому сайті в розділі з товарами. Виникнуть питання - проконсультуйтеся з менеджерами нашої компанії. Номери контактних телефонів вказані у розділі "Контакти".

Хто здійснює продаж станків для різки рукавів?

Купити станки для різки рукавів високого та низького тиску ви можете, звернувшись в компанію Tubes International.

Установка призначена для автоматичної порізки шлангів в серійному виробництві. Складається з пристрою для розмотування шлангу, пристрою для різання і (на замовлення) стрічкового транспортера.

Також компанія представляє вашій увазі інші моделі станків для різки рукавів. Обладнання має гарантійний термін. Доставка товару здійснюється по всій Україні (Київ, Львів, Житомир, Хмельницький і т.д.). 

Детальніша інформація за контактними номерами телефонів.

Де купити швидкороз'ємні з'єднання?

Фланцеві з'єднання купитиШвидкороз'ємні з'єднання в широкому асортименті пропонує купити компанія Tubes International. 

Офіс підприємства знаходиться у місті Львів, але фірма здійснює продаж по всій Україні. 

Компанія Tubes International має значний досвід роботи в сфері продажу та постачання на ринок України рукавів високого тиску, промислових шлангів та комплектуючих до них. Підприємство реалізує товари від кращих виробників Європи. Це продукція, що перевірена на практиці і має довготривалий термін служби. 

Також тут ви можете купити фланцеві з'єднання, перевантажувальні, нержавіючі, обертові та інші. 

Хто у Львові продає шланги для нафтопродуктів?

Напірно-всмоктуючий шланг для нафтопродуктівКупити шланги для нафтопродуктів у Львові пропонує компанія Tubes International - один із лідерів на ринку Європи з постачання рукавів високого тиску, промислових рукавів та з'єднань. 

У нас представлений широкий асортимент шлангів для нафтопродуктів. В асортименті універсальні, напірні, напірно-всмоктуючі рукави. 

Використовуються для транспортування сирої нафти, сірчистої нафти, бентонітової суспензії. Широко застосовуються на бурових вежах, в переносних бурових пристроях, сейсмологічному обладнанні і т.п.

Зовнішній шар рукавів стійки до атмосферного впливу, стирання та впливу мастила.

Весь товар сертифікований.

Де купити гідравлічний прес для шлангів?

Гідравлічний прес для обпресування шлангівГідравлічний прес пропонує купити компанія Tubes International. 

У нас представлені різні моделі даного обладнання. В асортименті установка для обпресування гайок гідравлічних фітингів, установка для обпресування рукавів низького тиску з фітингами та ін. 

Гідравлічні преси від Tubes International характеризуються високою ефективністю виробництва. На обладнання надається гарантія.

Звертайтесь за контактними телефонами, аби дізнатись ціну на гідравлічний прес та інші питання, що вас зацікавлять. Доставка здійснюється по всій Україні (Львів, Київ, Житомир, Хмельницький...).

Якість і надійність гарантуємо!

Яке обладнання потрібне для виробництва рукавів високого тиску?

Установка для виробництва РВТВибір обладнання для виробництва рукавів високого тиску залежить від того, які саме рукави ви плануєте виготовляти. Враховується їх максимальний діаметр, робочий тиск, кількість обплетень.

Компанія Tubes International пропонує широкий вибір обжимного, зачисного, обпресувального обладнання:
- гідравлічні преси,
- обладнання для різки рукавів,
- обладнання для очищення шлангів,
- установки для маркування фітингів та ін.

Спеціалісти підприємства завжди раді надати вам кваліфікаційну допомогу з вибору обладнання для виробництва рукавів високого тиску. Вони допоможуть вам правильно налаштувати роботу цеху та виробничу лінію, зокрема. 

Звертайтесь за тел. +380 (32) 245-93-41.

Хто в Україні пропонує купити промислові з'єднання?

Перевантажувальні з'єднанняПромислові з'єднання в широкому асортименті представлені в каталозі товарів компанії Tubes International. До вашої уваги перевантажувальні з'єднання, сухі, обертові, швидкороз'ємні, кулачкові та інші. 

Tubes International - це компанія, що пропонує купити промислову пневматику від кращих європейських виробників. Досвід роботи підприємства на ринку гідравліки дозволяє пропонувати лише ті товари, які користуються популярністю в покупців. Вони завоювали ринок завдяки відмінному поєднанню ціни та якості. 

Головний офіс Tubes International знаходиться в місті Львів, також є представництва у Києві та Дніпропетровську. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. 

Як чистити промислові рукави і шланги?

Установка для чистки рукавівЗахист гідравлічних систем від забруднень важливий через роботу на високих швидкостях та рівень складності цих систем. Очищення промислових рукавів, шлангів, труб відбувається за допомогою спеціальних установок.

Установки для чистки рукавів від забруднень допомагають підвищити ефективність обладнання. Забруднення гідравлічного масла призводить до зниження ефективності машин, нестабільного управління, аварій, відключення машини під час ремонту.

Вимоги, що стосуються чистоти гідравлічного масла, визначені в нормі ISO 4406 та американській NAS 1638. 

Пам'ятайте, 80% поломок гідравлічних систем відбувається через їх забруднення. Ми пропонуємо захистити системи від несправності, а вас від лишніх витрат. Заходьте в каталог товарів та обирайте установку для чистки рукавів, шлангів чи труб.

Де купити промислові шланги в Україні?

Промислові шланги різних видівКупити промислові шланги в Україні пропонує підприємство Tubes International. В асортимені шланги що мають оболонку з ПП, ПВХ та інших матеріалів. 

Рукави промислові мають гладкий внутрішній шар. Вони характеризуються зносостійкістю, високою гнучкістю, легкою вагою та пружністю. Працюють в температурному режимі від -50 до +90 градусів Цельсій.

Tubes International реалізує рукави для води і повітря, нафтопродуктів, кондиціонерів, хімічних, продовольчих речовин та інші. Тут ви знайдете не лише надзвичайно широкий асортимент, але й гнучку цінову політику. 

Звертайтесь! Доставка по Києву, Львові та всій Україні. 

Де купити рукави високого тиску для бензину?

Рукави високого тиску для бензинуРукави високого тиску для бензину пропонує купити компанія Tubes International. Більше того, до вашої уваги новинка, яка вже підкорила Казахстан та Україну - рукави Oilstar/SD.

Це потужний напірно-всмоктуючий шланг. Він широко використовується для транспортування бензину, а також інших паливно-мастильних матеріалів і рідких продуктів нафтопереробної промисловості, які містять до 50% ароматичних сполук. 

Це нове слово в сфері гідравліки! Купуйте рукави високого тиску вже і переконайтесь в цьому особисто!

Як вибрати станок для обпресування рукавів високого тиску?

Обпресувальна установкаЯкісне обпресування рукавів високого тиску потребує належного обладнання. Для того, щоб ви могли обрати його, так би мовити, безпрограшно, ми сформували деякі критерії вибору станка для обпресовки рукавів. 

1. Зверніть увагу на розмір шлангів, які ви плануєте виготовляти. Вам потрібно знати його внутрішній діаметр, тобто до якого максимального розміру вам потрібна установка.

2. Який вид рукавів ви хочете виготовляти? Для прикладу, рукави з одним чи двома обплетеннями не потребують зняття гумового шару.

3. Яка кількість шлангів має виготовлятись? Наприклад, ви плануєте виготовити 500 штук, не ділячи їх.

4. Ступінь різновидів шлангів, тобто наскільки часто буде змінюватись тип виготовлення рукавів. 

І, звичайно, беремо до уваги фінанси. Зважаючи на всі ці критерії, ви зможете обрати і купити станок для обпресовки рукавів, який не порушить виробничий процес. Однак радимо не робити цей важливий вибір самостійно, а скористатись консультацією спеціалістів компанії Tubes International. Вони доступно та в максимально короткий час нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Як підібрати потрібний рукав високого тиску?

Рукави високого тискуПравильний підбір рукава високого тиску можливий тільки при наявності повної інформації про умови його роботи.

Необхідна інформація для правильного підбору РВТ:

- робоча речовина, що переправляється по шлангу,
- внутрішній діаметр,
- максимальний робочий тиск,
- температура (внутрішня, зовнішня),
- інші фактори, що мають вплив на роботу шланга: коливання, деформація шланга під час роботи, зовнішні пошкодження і т. д.,
- вид кінцевого з'єднання шланга (фітинг, розмір різьби, прокладка),
- спосіб кріплення фітинга до шланга (затиск, хомут, обойма),

Підбір рукава високого тиску рекомендуємо здійснювати спільно з відділом продажів або технічним відділом компанії Tubes International. Телефони підприємства шукайте в Контактах.