рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Трубна муфта NORMACONNECT
Трубна муфта NORMACONNECT
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Трубна муфта NORMACONNECT

Опис

Трубна муфта NORMACONNECT® є надійним елементом з'єднання труб тонко - і товстостінних як металевих, так і з інших матеріалів. Відповідає вимогам DIN86128.

Сфери застосування:

-будівництво газових інсталяцій, переправлення рідин і твердих субстанцій

- будівництво житлових і громадських будівель

- гірничодобувна промисловість

- кораблебудування

- водні та каналізаційні інсталяції

NORMACONNECT®FGR трубні муфти являють собою економічну альтернативу звичайній техніці з'єднання пластмасових та металевих труб. Всі труби з гладкими кінцями можуть бути з'єднані кількома простими діями. Поставлена готовою до монтажу муфта насувається на кінці труб, встановлюється посередині і провертається в будь-яку радіальну монтажну позицію. Для надійного монтажу досить поперемінного затягування обох гвинтів динамометричним ключем. Надійна герметизація забезпечується навіть при невеликому зміщенні осей, перекосі труб і при зазорі між трубами до 35 мм!Відчутно заглушаються гідравлічні удари, вібрації і шуми в трубах.

Даний тип муфт є легким, зручним у використанні і компактним, і може легко монтуватися в умовах обмеженого простору .Запатентована система герметизації з подвійними фланцями забезпечує високий рівень безпеки і максимальну герметизацію як при низькому і при високому робочому тиску. Завдяки особливій конструкції ущільнювальних кромок, ефективність ущільнення зростає пропорційно зростанню тиску. Такий ефект досягається тоді, коли при зростанні тиску ущільнюючі кромки кільця ще сильніше притискаються до труби.

Більш детальну інформацію про товар ви можете отримати звернувшись за контактними телефонами або відправивши запит через сайт.

 


Шановні клієнти та партнери компанії Tubes International!

У зв'язку з регулярною зміною курсу валют ми не маємо можливості швидко змінювати ціну на нашому сайті. Ціну та наявність товару просимо попередньо уточнювати перед замовленням по телефону або через повідомлення.

Характеристики

ВиробникTubes International
Країна виробництваПольша
Вид управлениянеуправляемые (постоянно действующие)
Трубна муфта NORMACONNECT

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх