рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Тефлоновий шланг PHARMALINE N
Тефлоновий шланг PHARMALINE N
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Тефлоновий шланг PHARMALINE N

Опис

Тефлоновий шланг PHARMALINE спроектований для транспортування речовин в умовах ідеальної чистоти як всередині, так і зовні шланга. Використовується у фармацевтичній промисловості, для біотехнічних, хімічних і харчових речовин. Може бути також хорошою альтернативою для інших промислових застосувань, особливо, якщо пересилаються гарячі речовини і існує ризик отримання опіків при безпосередньому контакті.Прикладом такого використання, може бути передача гарячого масла або пари.

Шланг PHARMALINE, на відміну від силіконових шлангів, можна стерилізувати пором необмежену кількість разів без побоювання з приводу деградації та/або появи негативних змін в матеріалі шланга.

Матеріал: Всередині гладкий, зовні гофрований PTFE (тефлон)

Посилення: Обплетення з сталі AISI 304Зовнішній шар: Білий силікон

Робоча темп.: Від -60°C до +200°C (робочий тиск залежить від температури)

Шланг PHARMALINE виготовлений з гладкого всередині і гофрованого зовні PTFE, завдяки цьому об'єднуються якості, пов'язані з гладкою внутрішньою поверхнею (легкість очищення, безперешкодне проходження) і високою еластичністю, що характеризують гофровані шланги. Є більш легкою версією шланга BIOFLEX, яка призначена для традиційного з'єднання фітинг - шланг і для багаторазових фітингів типу ПУНКТ.

Стійкий до вакууму до температури 130°C (всі розміри). Стандартний шланг PHARMALINE у версії GP має внутрішній шар з PTFE, виготовлений у відповідності. з нормою FDA номер 21 CFR 177.1550. Доступна також антистатична версія, яка позначається AS, виготовлена у відповідності з FDA номер 21 CFR 178.3297. Шланги версії GP і GP AS тестуються на відповідність з USP Клас VI.

Матеріал зовнішнього шару - вулканізація, силіконова гума з використанням платини у вигляді каталізатора, який відповідає USP Клас VI і відповідає вимогам FDA CFR-177-2600. Можливо також виготовлення шланга у відпов. з директивою ATEX і його відповідне маркування - Директива 94/9/EC.Стандартними фітингами до шлангів PHARMALINE є фітинги TRICLAMP (TRICLOVER). Можуть використовуватися також фітинги з зовнішньою різьбою BSPT, NPT, фланцеві, CAMLOCK, DIN11851, RJT, SMS, RJP. Доступні також багаторазові фітинги типу ПУНКТ.

Компанія Тубес Інтернешнл реалізує широкий асортимент промислової арматури і промислових шлангів, таких як: шланги тефлонові (фторопластові), силіконові шланги, шланги композитні, шланги гумові, шланги сталеві та фітинги до них. Оформити замовлення ви можете використавши онлайн-форму або зателефонувавши за контактним номером.

 


Шановні клієнти та партнери компанії Tubes International!

У зв'язку з регулярною зміною курсу валют ми не маємо можливості швидко змінювати ціну на нашому сайті. Ціну та наявність товару просимо попередньо уточнювати перед замовленням по телефону або через повідомлення.

Характеристики

ВиробникTubes International
Країна виробництваПольша
Типшланг высокого давления
Виднапорный
Назначениеуниверсальные
Особливостітрудновоспламеняемые, устойчивые к воздействию микроорганизмов
Маслобензостойкиеда
Армированныеда
Тефлоновий шланг PHARMALINE N

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх