Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (32) 245-93-42+380 (32) 245-81-51
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Тефлонові шланги підігріваються електричним шляхом
Тефлонові шланги підігріваються електричним шляхом
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Тефлонові шланги підігріваються електричним шляхом

Опис

Тефлонові шланги, що підігріваються електричним шляхом, виготовлені на базі шлангів CORROFLON і BIOFLEX. Використовуються в процесах, що вимагають постійної підвищеної температури речовини, що проходить по шлангу, а також при необхідності розплавлення затверділої речовини.

Характеристика - аналогічна характеристиці стандартних шлангів CORROFLON і BIOFLEX, за винятком мінімального радіусу вигину, який в три рази більше, ніж для аналогічного не підігріваного шланга. Внаслідок використовуваної ізоляції, зовнішній діаметр шланга більше. Питома вага також більше.Максимальна довжина шлангів така ж як і у не підігрівних. Підігріваючим елементом шланга є електричний провід з певним опором, доступний також в саморегульованій версії, спірально намотаний на шланг.

Зазвичай ці шланги вимагають використання вбудованого в ізоляційну конструкцію датчика температури. Дроти, що живлять підігріваючі елементи і дроти датчика (якщо датчик використовується) виводяться з одного кінця шланга через ізоляційну конструкцію з допомогою манжет і розводок. Термічною ізоляцією є піниста гума (силіконова - для температури понад +80°С). Зовнішнє покриття шланга ETH - обплетення з поліпропіленових волокон або нержавіючого дроту, покритий зовні, у разі необхідності, шаром гуми або гофрованим водонепроникним покриттям з ПВХ.Кожен шланг ETH проектується і здійснюється в індивідуальному порядку.

Зазвичай, у зоні надзвичайної небезпеки, використовуються саморегулюючі елементи з датчиком температури (або без) і з датчиком управління. Використовуються також, в такому випадку, вогнестійкі манжети і розведення живлячих проводів. Термічна потужність підігріваючих елементів (Вт/м), крок намотаної спіралі дротів, а також товщина ізоляційного шару обчислюються на основі спеціальної формули, що дозволяє дотримуватися необхідних параметрів процесів.

Компанія Тубес Інтернешнл реалізує широкий асортимент промислової арматури і промислових шлангів, таких як: шланги тефлонові (фторопластові), силіконові шланги, шланги композитні, шланги гумові, шланги сталеві та фітинги до них. Оформити замовлення ви можете використавши онлайн-форму або зателефонувавши за контактним номером.

 


Шановні клієнти та партнери компанії Tubes International!

У зв'язку з регулярною зміною курсу валют ми не маємо можливості швидко змінювати ціну на нашому сайті. Ціну та наявність товару просимо попередньо уточнювати перед замовленням по телефону або через повідомлення.

Характеристики

ВиробникTubes International
Країна виробництваПольша
Типшланг высокого давления
Виднапорный
Назначениеуниверсальные
Особливостітрудновоспламеняемые, устойчивые к воздействию микроорганизмов
Маслобензостойкиеда
Армированныеда
Тефлонові шланги підігріваються електричним шляхом

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх