рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41+380 (44) 281-24-83+380 (56) 790-06-25
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
Шланг з електричним підігрівом CORROFLON ETH BIOFLEX ETH
Шланг з електричним підігрівом CORROFLON ETH BIOFLEX ETH
Контакти
Tubes International - рукави високого тиску, швидкороз'ємні з'єднання
+380 (32) 245-93-41показати+380 (32) 245-93-41 все+380 (32) 245-93-41 Львів+380 (44) 281-24-83 +380 (56) 790-06-25
79024, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106 на мапі
Пн-Пт 9:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні

Шланг з електричним підігрівом CORROFLON ETH BIOFLEX ETH

Опис

Шланги, виготовлені на базі шлангів CORROFLON і BIOFLEX. Використовуються в процесах, що вимагають постійної підвищеної температури речовини, що протікає через шланг і при необхідності розплавлення затверділого середовища. Характеристика така ж, як для стандартних шлангів CORROFLON і BIOFLEX за винятком мінімального радіусу вигину, який в три рази більше, ніж для відповідного шланга без нагріву. Через використання ізоляції зовнішній діаметр проводу більше. Більшою є вага цього виду шланга. Максимальна довжина шланга така ж, як для шлангів без підігріву.

Нагрівальним елементом шланга є електричний провід, спірально намотаний навколо шланга (доступний також в саморегулюючій версії). Ці шланги зазвичай вимагають використання вбудованого в ізоляцію датчика температури. Кабель живлення нагрівальних елементів і датчик (якщо використовується) виходять з одного кінця дроту через ізоляцію через дроселі і покриття.

Теплоізоляцією слугує гумова піна (силіконова для температур вище + 80 ° С). Зовнішнім покриттям може бути обплетення з поліпропіленових волокон або дроту з нержавіючої сталі, зовні покритий при необхідності шаром гуми або гофрованого, водонепроникного покриття з ПВХ.

Кожен провід ETH спроектований і побудований в індивідуальному порядку. Як правило, в разі небезпечної зони пожежі 1, використовуються саморегулюючі елементи з датчиком температури (або без нього) і регулятором. Застосовуються також в даному випадку вогнестійкі дроселя і покриття кабелів живлення. Теплові характеристики нагрівальних елементів (Вт / м) шланга і товщина шару ізоляції розраховані на основі спеціальної формули, тим самим зберігаючи необхідні параметри процесу.

 


Шановні клієнти та партнери компанії Tubes International!

У зв'язку з регулярною зміною курсу валют ми не маємо можливості швидко змінювати ціну на нашому сайті. Ціну та наявність товару просимо попередньо уточнювати перед замовленням по телефону або через повідомлення.

Характеристики

ВиробникTubes International
Країна виробництваПольша
Типшланг высокого давления
Виднапорный
Материалрезина
Назначениедля гидравлических систем
Особливостітрудновоспламеняемые, устойчивые к воздействию микроорганизмов
Маслобензостойкиеда
Армированныеда
Шланг з електричним підігрівом CORROFLON ETH BIOFLEX ETH

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх