Рукава високого тиску

Рукава високого тиску

Пропонуємо купити рукави високого тиску за доступною ціною. Висока якість товарів відповідає найвищим вимогам та має відповідні атестати та сертифікати.
Рукав гумовий Ду 25 (MP 20) з бронзовими фітингами для переправлення гарячої води при температурі + 80°C і під тиском 3 атмосфери.
Рукав Ду 25 (VACUPRESS SUPERELASTIC) з бронзовими фітингами, для транспортування суміші поліетиленового гліколю з водою при температурі + 30°С. Робочий тиск 3 атмосфери.
Рукав Ду 38 (ARMORVIN HNA) з прозорого ПВХ, харчової якості з фітингами типу TRICLOVER з нержавіючої сталі, використовується для транспортування водних розчинів миючих засобів при температурі до +60°C. Робочий тиск 0,5 атмосфер.
Гумовий рукав Ду 51 (SCOTLAND / LL BE) з фітингами типу SMS (шведський стандарт) з нержавіючої сталі, використовується лідерами виробництва харчових упаковок для гарячої води. Температура +70°C. Робочий тиск 10 атмосфер.
Рукав Ду 51 (PHARMALON) з фітингами типу TRI CLOVER з нержавіючої сталі для пересилання фруктового концентрату. Робоча температура до +121°C, тиск 10 атмосфер.
Рукав Ду 19 (PHARMALON) з гігієнічними фітингами типу TRI CLOVER з нержавіючої сталі, для переправлення фруктових йогуртів при температурі навколишнього середовища. Робочий тиск 7 атмосфер.
Гідравлічний рукав, мультиспіральний Ду 19 (HW-4SP) з додатковим захистом GRIPLOCK, з фітингами типу HAMMER LUG для пересилання гідравлічного масла під тиском 300 атмосфер.
Композитний рукав Ду 50 (DANCHEM PS) з фітингами з нержавіючої сталі для перевантаження агресивних хімічних субстанцій - розчину гідроксиду натрію (NaOH) з концентрацією 50%, при температурі навколишнього середовища. Робочий тиск 4 атмосфери.
Гумовий рукав Ду 38 (IVALO) з фітингами з нержавіючої сталі, типу CAMLOCK . Використовується в якості еластичного з'єднання труб в теплообміннику в бетонованому вітряному тунелі, що застосовується для дослідницьких цілей. Робоча речовина - промислова
Металорукав Ду 20 (PARNOR®) з підігріваючою оболонкою, що вбирає водяний пар, для пересилки рідкого воску. Тиск 5 атмосфер. Температура пара + 150 ° C, води + 97 ° C.
Металорукав Ду 20 (HP) з підігріваючою оболонкою, що вбирає водяний пар, для пересилки рідкого воску. Робочий тиск - 56 атмосфер (пар)/до 39 атмосфер (віск). Температура пара +150°C, води +97°C.
Гумовий рукав Ду 32 (SCOTLAND / LL BE) харчової якості, з гігієнічними фітингами Triclover. Широко використовується в алкогольній промисловості - пересилання пива в пивоварнях. Тиск до 10 атмосфер.
Рукав Ду 25 антистатичний (MANICHEM MARBLE) з фітингами з нержавіючої сталі типу CAMLOCK для пересилання агресивних хімічних субстанцій під тиском до 16 бар - пр. ацетон, ацетононітрил, ізопропанол, толуол при температурі навколишнього середовища.