Тефлонові шланги

Тефлонові шланги

Тефлонові шланги використовуються практично у всіх галузях промисловості: для пари, гарячого масла, палива, фарб, клеїв, технічних газів, в хімічній промисловості для транспортування кислот, лугів, розчинників і агресивних хімікатів. Тефлонові рукави забезпечують високий рівень гігієни, тому широко застосовуються в харчовій промисловості, фармацевтиці, на підприємствах з виробництва косметики.
Тефлоновий рукав Ду 32 (VISION) в поліпропіленовій обплітці, з фітингами з нержавіючої сталі, для суміші гліколю з водою. Температура +85°C. Робочий тиск 10 атмосфер.
Тефлоновий рукав Ду 13 (HYPERLINE FX) з фітингами з нержавіючої сталі для гліколевої суміші з водою, з температурою +85°C. Робочий тиск 10 атмосфер.
Тефлоновий рукав Ду 16 (HYPERLINE FX) з трубчастими фітингами з вуглецевої сталі для пересилання гарячого повітря (+70°C) під тиском 40 атмосфер.
Тефлоновий рукав, антистатичний Ду 20 (CORROFLON) з фітингами з нержавіючої сталі для гарячого харчового масла з температурою +200°C. Робочий тиск 1 атмосфера.
Тефлоновий рукав, антистатичний Ду 19 (VISIFLON) в сталевій обплітці, з бронзовим наливним пістолетом для дозування агресивних хімічних субстанцій - метило-етиловий кетон, ксилен при температурі +35°C. Робочий тиск 4 атмосфери.
Тефлоновий рукав Ду 8 (SMOOTHBORE HWDB / HPG) в подвійній сталевий обплітці з фітингами з нержавіючої сталі, для технічних газів високого тиску - заправка кисневих балонів. Робочий тиск 200 атмосфер.
Тефлоновий рукав, антистатичний Ду 6 (FHM DC) в подвійній обплітці з нержавіючої сталі. Використовується для пересилки мінерального масла під тиском 365 атмосфер і при температурі +20°C.
Термопластичний рукав, поліамідний (нейлоновий) Ду25 (MTK) з швидкороз'ємними сполуками ISO B для транспортування метану при температурі -20⁰С. Робочий тиск 100 атмосфер.
Рукав тефлоновий (PTFE) Ду 50 (CORROFLON) в сталевій обплітці з кутовими фланцевими фітингами з нержавіючої сталі для суміші гліколю з водою - охолодження електроніки в локомотиві. Робочий тиск 2 атмосфери.
Рукав тефлоновий Ду 6 (SMOOTHBORE HWDB / HPG) в подвійній сталевій обплітці, з фітингами з нержавіючої сталі для газів високого тиску - наземна заправка кисневих балонів в літаках. Тиск 150 атмосфер.